Wspomnienie koncertu i zapowiedź nowego roku szkolnego 2023/2024

Wspomnienie koncertu i zapowiedź nowego roku szkolnego 2023/2024

Dopiero co cieszyliśmy się koncertem na zakończenie roku szkolnego połączonym z jubileuszem 10 lat działalności artystycznej i pedagogicznej ATELIER TAŃCA AGATA JUDKOWIAK, a tu już nowy rok szkolny przed nami. Jednak, żeby nacieszyć się jeszcze ostatnim dniem wakacji mamy dla Was małą przypominajkę tego wyjątkowego koncertu Pełne podsumowanie wydarzenia już wkrótce w Obserwatorze Kaźmierskim  A lada moment pojawi się też grafik zajęć 2023/2024  Pozdrawiamy i zapraszamy do kontaktu: www.ateliertanca.pl ateliertanca@gmail.com https://www.facebook.com/ateliertancaAgataJudkowiak

XXI Festiwal Tańca w Kaźmierzu

XXI Festiwal Tańca w Kaźmierzu

Mamy to !!!  III miejsce  grupy MODERN/JAZZ junior na XXI Festiwalu Tańca w Kaźmierzu, który odbył się 3 czerwca 2023. Dziewczynki zaprezentowały się również w choreografii z tańca klasycznego – grupa BALET JUNIOR pięknie wystąpiła w jednej z najtrudniejszych technik tańca. Dla większości dziewczynek był to debiut, a do tego miały jeszcze sporą konkurencję, więc  tym bardziej spisały się na medal  GRATULUJEMY !!!  Podziękowania dla instruktorki Joanny Kukiełki, która przygotowała grupy oraz dla rodziców, którzy wspierali dziewczynki  DZIĘKUJEMY !!! 

AKTUALNY GRAFIK – NOWE ZAJĘCIA – TRWAJĄCE ZAPISY 2022/2023

AKTUALNY GRAFIK – NOWE ZAJĘCIA – TRWAJĄCE ZAPISY 2022/2023

Jeszcze nie tak dawno po długiej przerwie spowodowanej pandemią dziewczyny z grup BALET junior, MODERN /JAZZ junior, MODERN /JAZZ i MODERN dzielnie wzięły udział (w większości debiutując) w czerwcowym XX Festiwalu Tańca w Kaźmierzu, gdzie grupie MODERN /JAZZ udało się zdobyć III miejsce, a tu już wrzesień i kolejny rok szkolny. Zapraszamy do kontynuowania, bądź rozpoczęcia tanecznej przygody z ATELIER TAŃCA AGATA JUDKOWIAK  Zajęcia znane i lubiane, a także te wyczekiwane czyli powrót AKROBATYKI  W ofercie:  BALET  AKROBATYKA  MODERN / JAZZ  TANIEC ROZRYWKOWY  HIP HOP / BREAKDANCE  Różne grupy wiekowe  Zniżka na drugi rodzaj zajęć  Start zajęć po zebraniu się...

AKTUALNY GRAFIK – NOWE ZAJĘCIA – TRWAJĄCE ZAPISY

AKTUALNY GRAFIK – NOWE ZAJĘCIA – TRWAJĄCE ZAPISY

I. UWAGA  – nastąpiła aktualizacja grafiku !!! Pełen grafik zajęć wraz z godzinami i lokalizacjami zajęć dostępny jest w zakładce: HARMONOGRAM. II. START zajęć z TAŃCA ROZRYWKOWEGO Od najbliższego poniedziałku tj. 12 października ruszają zajęcia z TAŃCA ROZRYWKOWEGO: Grupa TANIEC ROZRYWKOWY MINI – dzieci 3/4 letnie (godz. 16:30 – 17:30) Grupa TANIEC ROZRYWKOWY MIDI – dzieci 4,5-5,5 lat (godz. 17:15 – 17:45) LOKALIZACJA: Świetlica – Gorszewice III. Trwają zapisy na zajęcia: – SENSUAL dla pań –  ATELIER dla par W zakładce ZAPISZ SIĘ można dokonać zgłoszenia na zajęcia. W zakładce KONTAKT można wysłać zapytanie dotyczące zajęć, znajdują się tam również...

START ZAJĘĆ – sezon 2020/2021

START ZAJĘĆ – sezon 2020/2021

CZAS START – RUSZA SEZON 2020/2021  !!! Znane i lubiane zajęcia powracają do sal treningowych !!! Taniec rozrywkowy, klasyczny, modern, jazz, akrobatyka, hip hop/breakdance, a także zajęcia taneczne dla pań. Grafik zajęć wraz z lokalizacjami dostępny w zakładce HARMONOGRAM. Kiedy zaczynamy ? PIĄTEK 18 WRZEŚNIA start następujących zajęć: HIP HOP/BREAKDANCE gr. młodsza HIP HOP/BREAKDANCE gr. starsza TANIEC ROZRYWKOWY gr. młodsza TANIEC ROZRYWKOWY gr. starsza WTOREK 22 WRZEŚNIA start następujących zajęć: TANIEC KLASYCZNY (BALET) gr. młodsza TANIEC KLASYCZNY (BALET) gr. średnia TANIEC KLASYCZNY (BALET) gr. starsza ŚRODA  23 WRZEŚNIA start następujących zajęć: AKROBATYKA gr. młodsza AKROBATYKA gr. średnia AKROBATYKA gr. starsza...

START ZAJĘĆ – sezon 2019/2020

START ZAJĘĆ – sezon 2019/2020

Taniec rozrywkowy, klasyczny, modern, jazz, akrobatyka, hip hop/breakdance – znane i lubiane zajęcia oraz ciekawe nowości już w Kaźmierzu ! Grafik zajęć wraz z lokalizacjami dostępny w zakładce HARMONOGRAM. Kiedy zaczynamy ? ŚRODA 18 WRZEŚNIA start następujących zajęć: TANIEC ROZRYWKOWY gr. młodsza MODERN/JAZZ gr. początkująca AKROBATYKA gr. młodsza AKROBATYKA gr. starsza CZWARTEK 19 WRZEŚNIA start następujących zajęć:  TANIEC ROZRYWKOWY gr. starsza  JAZZ  MODERN PIĄTEK 20 WRZEŚNIA start następujących zajęć: HIP HOP/BREAKDANCE gr. młodsza HIP HOP/BREAKDANCE gr. średnia HIP HOP/BREAKDANCE gr. starsza UWAGA ! Start zajęć z tańca klasycznego – PIĄTEK 27 WRZEŚNIA (gr. młodsza i starsza). Zapraszam !!!

Dancing Fairplace Poznań

Dancing Fairplace Poznań

W dniach 18 – 25 sierpnia w Poznaniu odbyły się warsztaty taneczne, w których, dzięki wsparciu Stowarzyszenia Kulturalnego Gwiazda miałam okazję uczestniczyć. Swoje umiejętności doskonalłam po okiem wspaniałych instruktorów – Jacka Wazelina i Jean Claude Marignale podczas zajęć Broadway Jazz, Modern Fusion i Lirycal Jazz. Podsumowaniem tygodnia warsztatów, był Koncert na dziedzińcu Urzędu Miasta. Była to piękna chwila, podczas której miałam możliwość zaprezentowania wszystkiego czego się nauczyłam podczas tego jakże intensywnego tygodnia pełnego tańca i muzyki.

La Costa Musical

La Costa Musical

W tegorocznej edycji festiwalu tanecznego Top Art Festival od 14 do 23 lipca II miejsce na podium zdobyła kolejna moja uczennica, którą w mojej autorskiej choreografii przygotowywałam w Zespole Gwiazda w Ostrowie Wielkopolskim.

Koncert na zakończenie sezonu 2017/2018

Koncert na zakończenie sezonu 2017/2018

W dniu 17 czerwca odbył się pod patronatem Gminnego Ośrodka Kultury w Kaźmierzu koncert zwieńczający sezon 2017/2018. W Starym Kinie w Kaźmierzu zaprezentowały się wszystkie grupy uczęszczające do ATELIER TAŃCA w Kaźmierzu i Sokolnikach Wielkich. Dla swych rodziców dzieci zatańczyły taniec klasyczny, jazzowy, współczesny i rozrywkowy. Był to piękny czas wypełniony tańcem, muzyką i przede wszystkim uśmiechem dzieci. Moi kochani uczniowie wraz z rodzicami zrobili niesamowitą niespodziankę, wręczając mi podziękowanie dla Najlepszego Instruktora, za co bardzo, bardzo dziękuję.

Tytuł Osobowość Ostrowskiej Kultury

Tytuł Osobowość Ostrowskiej Kultury

Dnia 24 maja w Ostrowskim Centrum Kultury odbyła się uroczystość FILAR KULTURY 2018 z okazji Dnia Animatora i Pracownika Kultury, podczas której zostałam nagrodzona tytułem Osobowość Ostrowskiej Kultury. Bardzo się cieszę, że zauważone i docenione zostały moje starania i działania, które podejmuję w sferze edukacji kulturalnej dzieci i młodzieży. Nagroda ta jest dla mnie niesamowitą motywacją, to dalszej pracy edukacyjnej i artystycznej. Dziękuję Stowarzyszeniu Kulturalnemu Gwiazda z Ostrowa Wielkopolskiego, które wspiera mnie. Dziękuję również moim uczniom i uczennicom, bez których moja praca nie miałaby sensu.