AGATA JUDKOWIAK

Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im Olgi Sławskiej-Lipczyńskiej w Poznaniu, dyplomowana Tancerka i Pedagog, certyfikowana Instruktorka Tańca.

Laureatka nagrody Osobowość Kultury 2018.

Autorka wielu choreografii nagradzanych na konkursach krajowych i zagranicznych, tancerka Teatru Tańca Fleks Step.

Przygodę z tańcem rozpoczęła już w przedszkolu, dalej swoje umiejętności doskonaliła w Grupie Baletowej „Gwiazda” w Ostrowie Wielkopolskim, skąd poszła do Szkoły Baletowej w Poznaniu.

Tańczyła na deskach Teatru Wielkiego w Poznaniu w takich spektaklach jak: „Dziadek do orzechów”, „Aida”, „Chopin nasz współczesny”.

Swoje umiejętności doskonaliła podczas warsztatów tanecznych u choreografów takich jak: Idan Cohen, Marco Volta, Victoria Fox, Stephane Elizabe, Jacek Wazelin , Jean Claude Marginale.

Specjalizuje się w technikach tańca: klasycznego, współczesnego, jazzowego, rozrywkowego i ludowego. Uwielbia również taniec towarzyski.

Pełna energii i pasji z zamiłowaniem dzieli się swoją wiedzą i umiejętnościami podczas zajęć, które stara się prowadzić tak, aby były dla uczniów wartościowe i interesujące.

W swej pracy kieruje się dobrem podopiecznych, co przekłada się na to, iż zajęcia dostosowuje do wieku, umiejętności i zainteresowań uczniów.

Na zajęciach wymaga, ale i pomaga.