Agata Judkowiak

Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im Olgi Sławskiej-Lipczyńskiej w Poznaniu, dyplomowana Tancerka i Pedagog, certyfikowana Instruktorka Tańca, laureatka nagrody Osobowość Kultury 2018, autorka wielu choreografii nagradzanych na konkursach krajowych i zagranicznych, tancerka Teatru Tańca Fleks Step.
Przygodę z tańcem rozpoczęła już w przedszkolu, dalej swoje umiejętności doskonaliła w Grupie Baletowej “Gwiazda” w Ostrowie Wielkopolskim, skąd poszła do Szkoły Baletowej w Poznaniu.
Tańczyła na deskach Teatru Wielkiego w Poznaniu w takich spektaklach jak: “Dziadek do orzechów”, “Aida”, “Chopin nasz współczesny”.
Swoje umiejętności doskonaliła podczas warsztatów tanecznych u choreografów takich jak: Idan Cohen, Marco Volta, Victoria Fox, Stephane Elizabe.
Specjalizuje się w technikach tańca: klasycznego, współczesnego, jazzowego, rozrywkowego i ludowego. Uwielbia również taniec towarzyski.
Pełna energii i pasji z zamiłowaniem dzieli się swoją wiedzą i umiejętnościami podczas zajęć, które stara się prowadzić tak, aby były dla uczniów wartościowe i interesujące.
W swej pracy kieruje się dobrem podopiecznych, co przekłada się na to, iż zajęcia dostosowuje do wieku, umiejętności i zainteresowań uczniów.
Na zajęciach wymaga, ale i pomaga.